Radote klaidą svetainėje?
2018-06-18
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0015236922
Mero pavedimai
0000538959
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Vietos savivaldos dieną Rotušėje pagerbti savivaldai nusipelnę žmonės


nuotr. S. Žiūros

Vietos savivaldos dienos proga Rotušėje pagerbti 2015 metais labiausiai nusipelnę savivaldos žmonės. Atminimo ženklus „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“  įteikė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Džiugu, kad ši šventė vyksta Vilniaus širdyje – Rotušėje. Vokiškai „Rathaus“  – „Pasitarimų namai“. Namai, kuriuose  ieškoma sprendimų, kaip geriau ir gražiau tvarkyti mūsų miestą. Savivalda – tai ne regalijos, ir ne ženklai. Tai žmonės, darbuotojai, specialistai,  kuriems  ir grįžus namo po darbų, rūpi, kaip atrodys mūsų miestas, kaip gražiau sutvarkyti jo erdves, kaip kurti patogesnes ir  šiuolaikiškesnes mokyklas, kaip užauginti laimingus vaikus.  Tikiu, kad kilnios ir gražios idėjos – ne tik mūsų galvose, bet ir mūsų darbuose. Linkiu neprarasti ūpo ir toliau būti kitiems pavyzdžiu – ir sumanymais, ir darbais, ir elgesiu“, – dėkojo darbuotojams Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Šiais metais apdovanoti 8 Vilniaus savivaldai nusipelnę  darbuotojai – Vilniaus miesto centrinės bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Simona Žilienė, Verkių seniūnijos vyriausias specialistas Rasius Virbalas, Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinio būsto skyriaus vyriausia specialistė Dalytė Tumilevičienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus Pagalbos vaikui organizavimo poskyrio vyriausioji specialistė Natalija Senovaitienė, VšĮ Vilniaus rotušės valdytojo pavaduotoja Laima Nerkevičienė, Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos etikos mokytojas Vytautas Toleikis, Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyriaus vadybos poskyrio vyriausiasis specialistas Valentinas Šapalas, VšĮ įstaigos „Vilniaus miesto parkai“ darbų vadovas  Ojaras Mašidlauskas. 

Atminimo ženklas kartu su vardiniu diplomu kartą metuose, Vietos savivaldos dieną teikiamas už nuopelnus miesto plėtros, verslo, ūkio, sveikatos apsaugos, socialinės rūpybos, kultūros ir meno, švietimo, kūno kultūros ir sporto, tautinių bendrijų, bendruomenės telkimo, turizmo, laisvalaikio ir pramogų, mokslo, teisėsaugos, priešgaisrinės apsaugos, paramos, labdaros, aplinkos apsaugos, paslaugų, tarptautinio bendradarbiavimo bei savivaldos politikos ir administravimo srityse.

Kandidatus apdovanojimams gali teikti Vilniaus miesto savivaldybės institucijų, įstaigų, įmonių, organizacijų, Savivaldybės departamentų vadovai, taip pat bendruomenės, pavieniai gyventojai. Asmenys apdovanojami už puikius darbo rezultatus, darbo ir asmeninių jubiliejų progomis arba už ypatingos svarbos vienkartinius nuopelnus Vilniaus miestui.

 

Viešųjų ryšių skyrius,vrt@vilnius.lrt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal
Kultūros naktis 2018

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277