Vilniaus miesto savivaldybės dokumentų paieška
Kadangi nenurodėte jokių paieškos kriterijų, Jums rodomas naujausių dokumentų sąrašas.
Jei norite tikslesnių paieškos rezultatų, paieškos formoje nurodykite paieškos kriterijus.
Rasta dokumentų: 92328 Rodyti po:
1. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (KAIMELIO G. 20A IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
2. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (KAIMELIO G. 20A IR KITIEMS) SUTEIKIMO IR KEITIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
3. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (ŽIRNIŲ G. 6 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
4. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (ŽIRNIŲ G. 6 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
5. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (ŽIRNIŲ G. 6 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
6. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (ŽIRNIŲ G. 6 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (5 PRIEDAS)
7. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (ŽIRNIŲ G. 6 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
8. DĖL NUMERIŲ PATALPOMS PASTATUOSE (ŽIRNIŲ G. 6 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
9. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (A. MACKAUS G. 13 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
10. DĖL ADRESŲ ŽEMĖS SKLYPAMS (A. MACKAUS G. 13 IR KITIEMS) SUTEIKIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (PRIEDAS)
11. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL PRITARIMO VŠĮ VILNIAUS MIESTO KLINIKINĖS LIGONINĖS PROJEKTUI „VŠĮ VILNIAUS MIESTO KLINIKINĖS LIGONINĖS OPERACINIŲ, REANIMACIJOS IR HEMODIALIZĖS BLOKO ANTAKALNIO G. 57, VILNIUJE, STATYBA IR ĮRENGIMAS“ IR PROJEKTO DARBŲ FINANSAVIMO“
12. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (SODŲ G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
13. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (SODŲ G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
14. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (SODŲ G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
15. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (SODŲ G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
16. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (SODŲ G. 11 IR KITUOSE) SUTEIKIMO IR TIKSLINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
17. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL PRITARIMO CENTRO DEŠINIOJO NERIES KRANTO DETALIOJO PLANO SKLYPO KONSTITUCIJOS PR. 18B (KADASTRO NR. 0101/0032:773) SPRENDINIŲ KOREGAVIMUI“
18. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (GĖLIŲ G. 9 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE
19. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (GĖLIŲ G. 9 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (4 PRIEDAS)
20. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (GĖLIŲ G. 9 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (1 PRIEDAS)
21. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (GĖLIŲ G. 9 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (2 PRIEDAS)
22. DĖL NUMERIŲ BUTAMS PASTATUOSE (GĖLIŲ G. 9 IR KITUOSE) SUTEIKIMO, TIKSLINIMO IR PANAIKINIMO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE (3 PRIEDAS)
23. DĖL ŽEMĖS SKLYPO ALKŪNĖS G. 8 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
24. DĖL ATLYGIO SAVIVALDYBĖS ĮMONĖS „VILNIAUS ATLIEKŲ SISTEMOS ADMINISTRATORIUS“ VALDYBOS NARIAMS UŽ 2018 METŲ I KETVIRTĮ SKYRIMO
25. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI ŠVENTĘ IR BĖGIMĄ „NIKE WE RUN VILNIUS“
26. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ VIRŠULIŠKIŲ G. 34 SUTEIKIMO PANAUDOS PAGRINDAIS BĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „LIEPSNELĖ“
27. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ VIRŠULIŠKIŲ G. 34 SUTEIKIMO PANAUDOS PAGRINDAIS BĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „LIEPSNELĖ“ (1 PRIEDAS)
28. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ VIRŠULIŠKIŲ G. 34 SUTEIKIMO PANAUDOS PAGRINDAIS BĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBUI „LIEPSNELĖ“ (2 PRIEDAS)
29. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI PIKNIKĄ
30. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL TARYBOS 2015-04-15 SPRENDIMO NR. 1-2348, 2016-05-25 SPRENDIMO NR 1-479 IR 2017-05-31 SPRENDIMO NR. 1-971 PAKEITIMO IR NEKILNOJAMOJO TURTO MOKESČIO DALIES, SKIRTOS PASTATAMS ATNAUJINTI, SKYRIMO IR ADMINISTRAVIMO TVARKOS APRAŠO TVIRTINIMO"
31. DĖL ĮGALIOJIMO ATSTOVAUTI VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBEI VŠĮ ŽYDŲ KULTŪROS IR INFORMACIJOS CENTRO EILINIAME VISUOTINIAME DALININKŲ SUSIRINKIME
32. DĖL ĮGALIOJIMO ATSTOVAUTI VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBEI VŠĮ ŽYDŲ KULTŪROS IR INFORMACIJOS CENTRO EILINIAME VISUOTINIAME DALININKŲ SUSIRINKIME (PRIEDAS)
33. DĖL ŽEMĖS SKLYPŲ BAJORŲ SODŲ 23-IOJOJE G. 13 IR BAJORŲ SODŲ 24-OJOJE G. 10 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
34. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL NEKILNOJAMOJO TURTO VYDŪNO G. 15, J. TIŠKEVIČIAUS G. 1 IR SAUSUPIO G. 19 IŠNUOMOJIMO VIEŠO KONKUSRO BŪDU“
35. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI KŪRYBINES DIRBTUVES „LOKACIJA.LT“
36. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL BĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBO „ĄŽUOLIUKAS“ REORGANIZAVIMO“
37. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO ,,DĖL BĮ VILNIAUS VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBO ,,OLIMPIJA” IR BĮ VILNIAUS NAUJININKŲ VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBO REORGANIZAVIMO“
38. DĖL ŽEMĖS SKLYPŲ PUPOJŲ G. 74 IR 76 PERDALIJIMO PROJEKTO TVIRTINIMO
39. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI AUTOMOBILIO EKSPOZICIJĄ
40. DĖL LEIDIMO ORGANIZUOTI IŠKILMINGĄ RIKIUOTĘ
41. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL PRITARIMO PROJEKTO, VYKDOMO PAGAL 2014–2020 METŲ EUROPOS SĄJUNGOS FONDŲ INVESTICIJŲ VEIKSMŲ PROGRAMOS 9 PRIORITETO „VISUOMENĖS ŠVIETIMAS IR ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ POTENCIALO DIDINIMAS“ 09.1.3-CPVA-R-705 PRIEMONĘ „IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PRIEINAMUMO DIDINIMAS“, ĮGYVENDINIMUI“
42. DĖL ŽEMĖS SKLYPŲ OBELŲ G. 7A IR KALVARIJŲ SODŲ 9-OJOJE G. 8 PERDALIJIMO PROJEKTO TVIRTINIMO
43. DĖL ŽEMĖS SKLYPŲ UOSIŲ G. 39A IR 41 PERDALIJIMO PROJEKTO TVIRTINIMO
44. DĖL ŽEMĖS SKLYPO PLYTŲ G. 2 FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTO RENGIMO
45. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJŲ CIVILINĖS SAUGOS ŠVIETIMO 2018 METŲ RENGINIŲ GRAFIKO TVIRTINIMO
46. DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJŲ CIVILINĖS SAUGOS ŠVIETIMO 2018 METŲ RENGINIŲ GRAFIKO TVIRTINIMO (PRIEDAS)
47. DĖL TARYBOS SPRENDIMO PROJEKTO „DĖL VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS KOVOS SU PREKYBA ŽMONĖMIS KOORDINAVIMO TVARKOS APRAŠO IR VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS KOVOS SU PREKYBA ŽMONĖMIS 2018 METŲ PRIEMONIŲ PLANO PATVIRTINIMO “
48. DĖL SAUGAUS MIESTO DEPARTAMENTO VIEŠOSIOS TVARKOS SKYRIAUS BUDĖTOJŲ POSKYRIO VYRIAUSIŲJŲ SPECIALISTŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ PATVIRTINIMO
49. DĖL SAUGAUS MIESTO DEPARTAMENTO VIEŠOSIOS TVARKOS SKYRIAUS BUDĖTOJŲ POSKYRIO VYRIAUSIŲJŲ SPECIALISTŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ PATVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
50. DĖL SAUGAUS MIESTO DEPARTAMENTO VIEŠOSIOS TVARKOS SKYRIAUS BUDĖTOJŲ POSKYRIO VYRIAUSIŲJŲ SPECIALISTŲ PAREIGYBIŲ APRAŠYMŲ PATVIRTINIMO (2 PRIEDAS)

PirmasAnkstesnysis1234...KitasPaskutinis